صادرات برنج به عراق

صادرات برنج به عراق و 5 راز نگفته صادرات
از تخفیف بهرمند شوید!!۵/۵ - (۵ امتیاز)

صادرات برنج به عراق

صادرات برنج عراق و اطلاع از قیمت برنج در عراق و مجوز صادرات برنج و بیشترین نیاز بازار عراق و قیمت برنج ایرانی در عراق و لیست کالاهای مجاز برای صادرات به عراق و صادرات برنج به ترکیه و

صادرات برنج ایرانی  و مدارک لازم برای صادرات به عراق … و اطلاع از آداب و رسوم برای صادرات برنج به عراق و مردم و طبق غذایی عربی و رقبا تجاری در بازار عراق از مهم ترین ملاک های صادرات

برنج به بازار عراق می باشد.

صادرات برنج ایرانی به عراق

صادرات برنج ایرانی به عراق و طبق عباس علیدادی رئیس گمرکات استان ایلام در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: صادرات کالاهای عراقی به ایران از طریق پایانه مرزی مهران آغاز شد.

پیش از این تنها صادرات ایران و ترانزیت کالاهای خارجی به عراق از طریق این انتقال انجام می شد.

در نامگذاری کالاهای صادراتی ایران، منسوجات، ظروف پلاستیکی، مصالح ساختمانی و تجهیزات خودرو جایگاه اصلی را به خود اختصاص داده است.

ارزش صادرات غیرنفتی ایران به عراق (از طریق مهران) در سال ۱۳۸۶ (۲۱/۰۳/۰۷ – ۱۹/۰۳/۰۸) با افزایش ۴۵ درصدی به ۷۲۱۷۵۰ تن به ارزش ۲۱۵ میلیون دلار رسید.

او گفت که اولین دسته از صادرات عراق ۴۴۰۰ تن برنج به ارزش ۱.۵ میلیون دلار بود.

نحوه صادرات برنج به عراق

تولیدات داخلی در عراق در حال حاضر پاسخگوی تقاضای غذا نیست. این کشور طیف گسترده ای از محصولات کشاورزی از جمله سیگار، برنج، آرد گندم و شیرینی آرد وارد می کند. حجم کل واردات محصولات کشاورزی عراق در سال ۲۰۱۹ بالغ بر ۸.۶ میلیارد دلار بوده است.

 

در سال‌های اخیر، اقتصاد عراق در حال توسعه بوده و به روی صادرکنندگان خارجی از مناطق خارج از خاورمیانه و شمال آفریقا بازتر شده است. همچنین گرایشی به سوپرمارکت های بزرگ به سبک غربی وجود دارد. علاوه بر این، با توجه به حفظ ثبات سیاسی و اقتصادی، توسعه بخش هتل و رستوران مورد انتظار است.

پتانسیل عرضه محصولات کشاورزی روسیه به عراق تا سال ۲۰۳۰ ممکن است بیش از ۳۰۰ میلیون دلار باشد.

شرایط صادرات برنج به عراق

شرایط صادرات برنج به عراق و آخرین اطلاع از تغییرات قیمتی برنج برای صادرات برنج را می توانید از مرکز تخصصی خرید و فروش برنج دریافت نمایید!

 

همین حالا خرید خود را انجام دهید!! ۱% سود متعلق به سازمان محک تعلق دارد.

حراج تخفیف باور کردنی روز های پنجشنبه و جمعه در پیچ مرکز برنج ایران همین حالا عضو شوید!! تا از تخفیف جا نمانید!! نگید نگفتیم!!!

[web_stories title=”false” excerpt=”false” author=”false” date=”false” archive_link=”true” archive_link_label=”” circle_size=”150″ sharp_corners=”false” image_alignment=”left” number_of_columns=”1″ number_of_stories=”5″ order=”DESC” orderby=”post_title” view=”circles” /]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *