مرکز برنج ایران
خانه / برنج فجر / خرید برنج فجر با قیمت مناسب

خرید برنج فجر با قیمت مناسب

خرید برنج فجر با قیمت مناسب به صورت عمده از درب کارخانه در این مرکز انجام می گیرد ما برای خرید برنج فجر را در بسته بندی های 5 کیلویی، 10کیلویی و انواع مختلف تحویل شما مشتری محترم خواهیم داد برای اینکه بتوانید خرید برنج فجر مناسبی را انجام دهید کافیست با ما در ارتباط باشید.

برنج فجر یا پر محصول چیست؟

برنج فجر یا پر محصول چیست؟ برنج فجر یا پر محصول یکی از برنج های اصلاح شده و با کیفیت تولید شده در جهاد کشاورزی می باشد که به دلیل ارزان بودن توانست نیاز بسیاری از مصرف کنندگان عمده برنج ایرانی را برطرف سازند(برای خرید برنج فجر می توانید سری به لیست قیمت برنج فجر سوزنی در این مرکز بزنید) برنج فجر با دارا بودن عطر و پخت مناسب و همچنین ظاهر بسیار عالی توانسته کاری کند که طرفدار خرید برنج فجر در میان مردم بالا بوده و توانایی رقابت بسیار خوبی با محصولات اصلاح شده خارجی داشته باشد.

خرید برنج فجر
خرید برنج فجر

رﻗﻢ ﻓﺠﺮ ﺑﺪون ﺗﺮدﯾﺪ دارای ﺑﺎﻻﺗﺮﯾﻦ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﭘﺨﺖ در ﺑﯿﻦ ارﻗﺎم ﭘﺮ ﻣﺤﺼﻮل اﺳﺖ ﮐﻪ از ﺷﺠﺮه اﯾﻦ رﻗﻢ می توان گفت به صورت وارداتی از موسسه بین المللی تحقیقات برنج فیلیپین( IRIR) توسط آقای احمد اشراقی عضو هیئت مدیره انجمن برنج کشور در سال ۱۳۸۰ معرفی شد از نقاط قوت این رقم عملکرد بالا (۵/۶)، کیفیت مطلوب، متوسط رسمی بودن و پا کوتاهی را میتوان اشاره کرد از نقاط ضعف نیز حساسیت به کرم ساقه خوار و شیت بلایت است.

خرید برنج فجر

خرید برنج فجر ما را بر آن داشت که اطلاعات مفید و جامعی را در مورد خرید برنج فجر در اختیار شما مصرف کننده محترم قرار دهیم تا بتوانید نوع برنج را تشخیص داده و برای خرید برنج فجر میتوانید با مدیر فروش آقای جهانتیغ در ارتباط باشید.

خرید برنج فجر
خرید برنج فجر

گروه بندی بر اساس درجه حرارت ژلاتینی شدن (GT)

یکی از ﻣﺸﮑﻼت ﻋﻤﺪه ﺧﺎﻧﻢ ﻫﺎی ﺧﺎﻧﻪ دار ﯾﺎ اﻓﺮادی ﮐﻪ در ﺣﻮﺿﻪ آﺷﭙﺰی ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ دارﻧﺪ این است که ﭼﻄﻮر ﺑﺮﻧﺞ ﻫﺎی اﯾﺮاﻧﯽ و ﯾﺎ ﺧﺎرﺟﯽ را ﭘﺨﺖ ﮐﻨﻨﺪ ﺑﻪ ﻃﻮری ﮐﻪ داﻧﻪ ﻫﺎی ﺑﺮﻧﺞ ﺑﯿﺸﺘﺮﯾﻦ ﻗﺪ ﮐﺸﯿﺪﮔﯽ وحالت مجلسی را به خود بگیرد.

در حقیقت برای رفع این مشکل ﻣﺸﺘﺮﯾﺎن ﻋﺰﯾﺰ ﺑﺎﯾﺪ آﮔﺎﻫﯽ ﮐﺎﻣل از درﺟﻪ ﺣﺮارت ژﻻﺗﯿﻨﻪ ﺷﺪن ﺑﺮﻧﺞ داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ ﺗﺎ ﺑﺮﻧﺠﯽ ﭼﺴﯿﻨﺪه ﯾﺎ ﺳﻔﺖ و ﺧﺸﮏ ﭘﺨﺖ ﻧﮑﻨﺪ.

خرید برنج فجر
خرید برنج فجر

مرکزبرنج ایران برخود لازم می دارد که کلیه ﻣﺤﺼﻮﻻت ﻣﻮﺟﻮد در ﺳﺎﯾﺖ را ﺑﻪ ﻫﻤﺮاه درﺟﻪ ﺣﺮارت ژﻻﺗﯿﻨﻪ ﺷﺪن درج کند ﺗﺎ ﻣﺸﺘﺮﯾﺎن ﻣﺤﺘﺮم ﺑﺎ ﺧﯿﺎﻟﯽ آﺳﻮده ﺑﺮﻧﺞ ﻣﺪ ﻧﻈﺮ ﺧﻮد را ﻃﺒﺦ ﮐﻨﻨﺪ.

ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﺎن ﮐﻨﺘﺮل ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺑﺮﻧﺞ  GT ﮐﻠﯿﻪ ﺑﺮﻧﺞ ﻫﺎی ﻓﺠﺮ را اﻧﺪازه ﮔﯿﺮی ﮐﺮده و ﺑﺮﻧﺠﯽ را در ﺳﺎﯾﺖ ﻗﺮار می دهندکه GT آنها بین 5/5 تا 5/6 داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ.

در ﻏﯿﺮ اﯾﻦ ﺻﻮرت ﺑﺮﻧﺞ ﻓﺠﺮ را ﺗﻘﻠﺒﯽ ﯾﺎ ﻧﺎﺧﺎﻟﺺ ﻗﻠﻤﺪاد ﮐﺮده و ﻓﺮوش آن را ﺑﻼک ﻣﯽ ﮐﻨﺪ. ﺑﺮای درک ﺑﻬﺘﺮ و راﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺷﻤﺎ ﻣﺸﺘﺮﯾﺎن ﻋﺰﯾﺰ ﺑﺎﯾﺪ ﮔﻔﺖ ﮐﻪ ﮐﻠﯿﻪ ﺑﺮﻧﺞ ﻓﺠﺮ ﻣﻮﺟﻮد در سایت مرکز برنج را به مدت 4 تا 6 دﻗﯿﻘﻪ در آب ﺟﻮش ﺑﺠﻮﺷﺎﻧﯿﺪ و ﺳﭙﺲ آﺑﮑﺶ ﮐﻨﯿﺪ.

 

    ملاحضات            درجه حرارت ژلاتینی شدن     نمره دهی          
پایین(برنج پخت شدهه حالت چسبیده دارد)                 55-69 C 6و7
متوسط(برنج پس از پخت نرم و مرطوب می ماند)                 70-74 C 4و5
بالا(برنج پخته شده سفت و خشک می شود                                  74بالاتر از 2و3

 

برای خرید و فروش این محصول با ما تماس بگیرید
مدیریت فروش: محمد رسول جهان تیغ
 راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09119343033
شماره ثابت: 09119343033
تلگرام مديريت فروش: MOHAMMADRASULJAHANTIGH@
کانال مرکز برنج ایران: allrice_ir@

درباره ی mahmood jahantigh

مطلب پیشنهادی

برنج فجر سوزنی را چرا بخریم

برنج فجر درجه یک را چرا بخریم

برنج فجر درجه یک را چرا بخریم سوالی است که برای هرکسی پیش می آید …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *