خرید برنج فجر با قیمت مناسب

admin admin
337 بازدید
خرید برنج فجر

خرید برنج فجر با قیمت مناسب به صورت عمده از درب کارخانه در این مرکز انجام می گیرد ما برای خرید برنج فجر را در بسته بندی های ۵ کیلویی، ۱۰کیلویی و انواع مختلف تحویل شما مشتری محترم خواهیم داد برای اینکه بتوانید خرید برنج فجر مناسبی را انجام دهید کافیست با ما در ارتباط باشید.

برنج فجر یا پر محصول چیست؟

برنج فجر یا پر محصول چیست؟ برنج فجر یا پر محصول یکی از برنج های اصلاح شده و با کیفیت تولید شده در جهاد کشاورزی می باشد که به دلیل ارزان بودن توانست نیاز بسیاری از مصرف کنندگان عمده برنج ایرانی را برطرف سازند(برای خرید برنج فجر می توانید سری به لیست قیمت برنج فجر سوزنی در این مرکز بزنید) برنج فجر با دارا بودن عطر و پخت مناسب و همچنین ظاهر بسیار عالی توانسته کاری کند که طرفدار خرید  این برنج در میان مردم بالا بوده و توانایی رقابت بسیار خوبی با محصولات اصلاح شده خارجی داشته باشد.

"<yoastmark

رﻗﻢ ﻓﺠﺮ ﺑﺪون ﺗﺮدﯾﺪ دارای ﺑﺎﻻﺗﺮﯾﻦ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﭘﺨﺖ در ﺑﯿﻦ ارﻗﺎم ﭘﺮ ﻣﺤﺼﻮل اﺳﺖ ﮐﻪ از ﺷﺠﺮه اﯾﻦ رﻗﻢ می توان گفت به صورت وارداتی از موسسه بین المللی تحقیقات برنج فیلیپین( IRIR) توسط آقای احمد اشراقی عضو هیئت مدیره انجمن برنج کشور در سال ۱۳۸۰ معرفی شد از نقاط قوت این رقم عملکرد بالا (۵/۶)، کیفیت مطلوب، متوسط رسمی بودن و پا کوتاهی را میتوان اشاره کرد از نقاط ضعف نیز حساسیت به کرم ساقه خوار و شیت بلایت است.

خرید برنج فجر

خرید برنج فجر ما را بر آن داشت که اطلاعات مفید و جامعی را در مورد خرید  این برنج در اختیار شما مصرف کننده محترم قرار دهیم تا بتوانید نوع برنج را تشخیص داده و برای خرید  عمده برنج فجر فروش عمده برنج فجر خرید عمده برنج فروش عمده برنج  میتوانید با مدیر فروش آقای جهانتیغ در ارتباط باشید.

"<yoastmark

گروه بندی بر اساس درجه حرارت ژلاتینی شدن (GT)

یکی از ﻣﺸﮑﻼت ﻋﻤﺪه ﺧﺎﻧﻢ ﻫﺎی ﺧﺎﻧﻪ دار ﯾﺎ اﻓﺮادی ﮐﻪ در ﺣﻮﺿﻪ آﺷﭙﺰی ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ دارﻧﺪ این است که ﭼﻄﻮر ﺑﺮﻧﺞ ﻫﺎی اﯾﺮاﻧﯽ و ﯾﺎ ﺧﺎرﺟﯽ را ﭘﺨﺖ ﮐﻨﻨﺪ ﺑﻪ ﻃﻮری ﮐﻪ داﻧﻪ ﻫﺎی ﺑﺮﻧﺞ ﺑﯿﺸﺘﺮﯾﻦ ﻗﺪ ﮐﺸﯿﺪﮔﯽ وحالت مجلسی را به خود بگیرد.

در حقیقت برای رفع این مشکل ﻣﺸﺘﺮﯾﺎن ﻋﺰﯾﺰ ﺑﺎﯾﺪ آﮔﺎﻫﯽ ﮐﺎﻣل از درﺟﻪ ﺣﺮارت ژﻻﺗﯿﻨﻪ ﺷﺪن ﺑﺮﻧﺞ داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ ﺗﺎ ﺑﺮﻧﺠﯽ ﭼﺴﯿﻨﺪه ﯾﺎ ﺳﻔﺖ و ﺧﺸﮏ ﭘﺨﺖ ﻧﮑﻨﺪ.

"<yoastmark

مرکزبرنج ایران برخود لازم می دارد که کلیه ﻣﺤﺼﻮﻻت ﻣﻮﺟﻮد در ﺳﺎﯾﺖ را ﺑﻪ ﻫﻤﺮاه درﺟﻪ ﺣﺮارت ژﻻﺗﯿﻨﻪ ﺷﺪن درج کند ﺗﺎ ﻣﺸﺘﺮﯾﺎن ﻣﺤﺘﺮم ﺑﺎ ﺧﯿﺎﻟﯽ آﺳﻮده ﺑﺮﻧﺞ ﻣﺪ ﻧﻈﺮ ﺧﻮد را ﻃﺒﺦ ﮐﻨﻨﺪ.

ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﺎن ﮐﻨﺘﺮل ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺑﺮﻧﺞ  GT ﮐﻠﯿﻪ ﺑﺮﻧﺞ ﻫﺎی ﻓﺠﺮ را اﻧﺪازه ﮔﯿﺮی ﮐﺮده و ﺑﺮﻧﺠﯽ را در ﺳﺎﯾﺖ ﻗﺮار می دهندکه GT آنها بین ۵/۵ تا ۵/۶ داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ.

در ﻏﯿﺮ اﯾﻦ ﺻﻮرت ﺑﺮﻧﺞ ﻓﺠﺮ را ﺗﻘﻠﺒﯽ ﯾﺎ ﻧﺎﺧﺎﻟﺺ ﻗﻠﻤﺪاد ﮐﺮده و ﻓﺮوش آن را ﺑﻼک ﻣﯽ ﮐﻨﺪ. ﺑﺮای درک ﺑﻬﺘﺮ و راﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺷﻤﺎ ﻣﺸﺘﺮﯾﺎن ﻋﺰﯾﺰ ﺑﺎﯾﺪ ﮔﻔﺖ ﮐﻪ ﮐﻠﯿﻪ ﺑﺮﻧﺞ ﻓﺠﺮ ﻣﻮﺟﻮد در سایت مرکز برنج را به مدت ۴ تا ۶ دﻗﯿﻘﻪ در آب ﺟﻮش ﺑﺠﻮﺷﺎﻧﯿﺪ و ﺳﭙﺲ آﺑﮑﺶ ﮐﻨﯿﺪ.

 

    ملاحضات            درجه حرارت ژلاتینی شدن     نمره دهی          
پایین(برنج پخت شدهه حالت چسبیده دارد)                 ۵۵-۶۹ C ۶و۷
متوسط(برنج پس از پخت نرم و مرطوب می ماند)                 ۷۰-۷۴ C ۴و۵
بالا(برنج پخته شده سفت و خشک می شود                                  ۷۴بالاتر از ۲و۳

 

دسته بندی برنج فجر
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرداخت آنلاین

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین پیشنهادها و تخفیف های ما زودتر از بقیه با خبر شوید!

نمادهای ما

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
ورود به سایت