برنج فجر محلی اعلا را ارزان بخرید

برنج فجر محلی را ارزان بخرید
امتیاز خود را ثبت کنید تا از تخفیف بهرمند شوید!!

برنج فجر محلی اعلا را ارزان بخرید در مرکز برنج ایران برنج فجر محلی، برنج ایرانی، برنج طارم، برنج دمسیاه، برنج هاشمی… را بطور مستقیم از کشاورز بخرید. شما می توانید جهت خرید عمده برنج فجر محلی، فروش عمده برنج فجر محلی با مدیر فروش مرکز برنج ایران در ارتباط باشید.

 

برنج فجر محلی اعلا ارزان قیمت

برنج فجر محلی اعلا یکی از با کیفیت ترین برج های کشت شده در استان‌های شمالی خصوصاً استان گلستان و شهرستان علی آباد کتول و فریدونکنار و پارس آباد مغان می باشد.

از لحاظ دسته بندی تخصصی برنجی پرمحصول و تا حدودی آروماتیک به حساب می‌آید.

اما عطر آن نسبت به ارقام آروماتیک کمتر بوده و کیفیت آن نسبت به سایر ارقام پرمحصول بالاتر می باشد. برای یافتن باکیفیت‌ترین برنج نسبت به قیمت آن بهترین برنج از شالیزارهای محلی کشت شده می‌باشد.

از آنجا که این برنج پر محصول بوده،همه جا قیمت یکسانی دارد اما قیمت آن در خود شالیزارها و به صورت دریافت مستقیم از کشاورز ارزان تر خواهد بود یعنی به صورت محلی. شما می توانید برای خرید برنج فجر اعلا فروش برنج فجر محلی و اطلاع از قیمت روز برنج فجر اعلا با مدیر فروش مرکز برنج ایران در تماس باشید.

 

برنج فجر محلی را ارزان بخرید
برنج فجر محلی را ارزان بخرید

قیمت عمده برنج ایرانی

از آنجا که ارقام مختلف از برنج در ایران تولید می‌شود و نیز ایران کشوری با ویژگی های آب و هوای گوناگون هست.

لذا قیمت ‌برنج آن بر اساس معیارهایی مختلف است. معیارهای تعیین کننده قیمت عمده برنج می‌توان به نوع و رقم برنج مهمترین معیار در تعیین قیمت برنج ایرانی است، منطقه کشت محصول بر اساس ویژگی هایی مانند؛

برنج فجرمحلی اعلا
برنج فجرمحلی اعلا
  • خاک و آب و هوای مناسب
  • باران فراوان
  • ارگانیک بودن برنج
  • بوجاری یا بوجاری نشدن برنج
  • محل عرضه و تعداد واسطه ها
  • بسته بندی و میزان خرید
  • برنج قاطی یا یک دست

اشاره کرد. شما می توانید جهت خرید عمده برنج فجر اعلا فروش عمده برنج فجر محلی با مدیر فروش مرکز ارتباط بگیرید.

برنج فجر محلی را ارزان بخرید
برنج فجر محلی را ارزان بخرید

میزان برداشت برنج

بعداز گندم دومین غله‌ی پرطرفدار که غذای بیش از نیمی از جمعیت جهان را تامین می‌کند برنج است. سطح زیر کشت برنج در جهان به ۱۶۳ میلیون هکتار و تولید حدود ۷۲۰ میلیون تن شلتوک و حدود ۴ میلیون تن برنج سفید می باشد.

متوسط عملکرد شلتوک در دنیا با ۴ هزار و ۴۱۰ کیلوگرم در هکتار می باشد.

سطح زیر کشت ارقام مختلف برنج در ایران حدود ۱۳۲ میلیون تن می باشد عملکرد متوسطه برنج در ایران ۴۳۵۴ کیلوگرم بر هکتار و مصرف روزانه ۳۸ کیلوگرم می باشد. تعیین هر ساله برای تامین برنج این جمعیت نیاز به تولید یا واردات ۷۰۰ تا ۱ میلیون تن برنج سفید می باشد.

برنج فجر محلی را ارزان بخرید
برنج فجر محلی را ارزان بخرید

قیمت برنج فجر محلی اعلا

دلایل بهترین بودن برنج فجر محلی اعلا

اگر فکر می‌کنید برنج فقط برنج است، در اینجا فقط چند مورد از دلایل بهترین بودن فجر محلی اعلا و اینکه چرا برنج فجر محلی اعلا را به برنج معمولی انتخاب کنید، آورده شده است.

برنج فجر محلی اعلا یک “ابر غلات” سالم است

برنج فجر محلی اعلا بدون گلوتن و کم چربی است. حاوی هر هشت اسید آمینه ضروری، اسید فولیک است، سدیم بسیار کمی دارد و کلسترول ندارد.

برنج فجر محلی اعلا دارای شاخص گلیسمی پایین تا متوسط ​​است، به این معنی که انرژی با سرعت کمتر و ثابت‌تری آزاد می‌شود که منجر به سطح متعادل‌تری از انرژی می‌شود.

برنج فجر محلی اعلا یک حس طعم است

طعم برنج فجر محلی اعلا شبیه هیچ برنج دیگری روی زمین نیست. برخلاف برنج معمولی دانه بلند، بافت سبک و کرکی دانه‌های بلند و باریک برنج فجر محلی اعلا تجربه‌ای کاملاً متفاوت از نظر طعم و مزه دهان را به کام ارائه می‌دهد – متمایز، منحصربه‌فرد و کمی آجیلی.

برنج فجر محلی اعلا عطر فوق العاده ای دارد

برنج فجر محلی اعلا که به معنای واقعی کلمه «معطر» ترجمه شده است، دارای عطر چوب و گل‌های آفتاب‌پز شده است. اگر می خواهید خانه خود را بفروشید، به جای پختن نان، برنج فجر محلی اعلا را بپزید!

برنج فجر محلی اعلا شامپاین برنج است

برنج فجر محلی اعلا که شبیه شامپاین است، غرق در قرن‌ها سنت و میراث افسانه‌ای است. مانند یک شراب خوب، برنج فجر محلی اعلا با افزایش سن بهبود می یابد و برای ویژگی های بسیار خاص خود کاملاً به طبیعت متکی است. ما برنج فجر محلی اعلا خود را برای ماه‌ها نگهداری می‌کنیم تا به بلوغ برسد، قبل از آسیاب کردن، و در نتیجه طعم عمیق‌تر و غنی‌تری به دست می‌آید.

برنج فجر محلی اعلا به عشق و محبت دائمی نیاز دارد

تنها یک بار برداشت برنج فجر محلی اعلا در سال وجود دارد و این گیاه برای رشد و شکوفایی به شرایط آب و هوایی خاصی نیاز دارد. این برنج بسیار بلندتر از برنج های دیگر است، بنابراین مستعد آسیب باد است. ترکیب ظریف آن نیاز دائمی کشاورز به هوشیاری و مراقبت را توضیح می دهد، اما به گیاه اجازه می دهد تا طعم و ویژگی های پیچیده و منحصر به فرد خود را توسعه دهد. این عشق و علاقه ثابت در قیمت ممتاز آن در مقایسه با برنج معمولی دانه بلند منعکس می شود.

برنج فجر محلی اعلا رویایی برای آشپزی است

آشپزی با برنج فجر محلی اعلا به معنای دانه های سبک، لطیف و جدا است.

دلیلش این است که ما دانه های خود را با دقت آسیاب می کنیم و دانه های شکسته را که در غیر این صورت نشاسته آزاد می کنند و باعث چسبندگی برنج می شوند را رد می کنیم. به طور منحصربفردی، دانه برنج فجر محلی بیش از دو برابر طول خشک خود در طول پخت و پز افزایش می یابد. بر خلاف سایر انواع برنج، دانه‌ها فقط درازا منبسط می‌شوند و در نتیجه دانه‌ها ویژگی بلند و باریک خود را هنگام پخت حفظ می‌کنند.

برنج فجر محلی اعلا بسیار همه کاره

بافت باز برنج فجر محلی به دانه اجازه می‌دهد تا طعم‌های دیگر را جذب کند و آن را به یک طرف عالی برای بسیاری از دستور العمل‌ها تبدیل می‌کند.

برنج فجر محلی اعلا پاسخگو است

ما خود را “برنج فجر محلی اعلا” می دانیم و از همان ابتدا به طور خستگی ناپذیری تلاش کرده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که افسانه برنج فجر محلی  خالص همچنان به شکوفایی ادامه می دهد. ما یک سیاست “بازی منصفانه” را اتخاذ می کنیم و با جوامع کشاورزی منطقه در حال رشد برنج فجر محلی کار می کنیم. این یک رابطه منحصر به فرد است. ما از کشاورزی سنتی با مشاوره رشد رایگان از طریق FACE – سلول مشاوره کشاورزان ما حمایت می کنیم و بذر برنج حسن سرای را بدون سود در اختیار کشاورزان قرار می دهیم.

برنج فجر محلی اعلا – افسانه زنده است

برای بیش از ۵۰ سال، ما متعهد به حفظ این برنج افسانه ای بوده ایم. کشاورزان امروزه هنوز برنج فجر محلی را با استفاده از روش های پرورش این غله گرانبها که از نسلی به نسل دیگر منتقل شده است، پرورش می دهند. خریداران با تجربه ما فقط یک فکر دارند – خرید بهترین برنج فجر محلی بدون در نظر گرفتن قیمت. برای کسانی که آن را پرورش می دهند به همان اندازه ارزشمند است که برای کسانی که با آن آشپزی می کنند.

برنج فجر محلی اعلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *