خرید برنج صدری اعلا و ممتاز

خرید برنج صدری
امتیاز خود را ثبت کنید تا از تخفیف بهرمند شوید!!

برنج صدری اعلا و ممتاز میخوای بیا تو سایت مرکز برنج ایران برنج صدری با کیفیت رو خریداری کن برنج صدری بسیار خوش طعم و خوش پخت بوده و خوب قد می کشد (خوب ری میکند) خرید برنج صدری با بسته بندی ۲ کیلوگرمی، ۵ کیلوگرمی، ۱۰ کیلوگرمی به صورت عمده می باشد که به تمام شهرهای ایران ارسال خواهد شد.

برنج صدری چیست؟

برنج صدری چیست؟ ارقام صدری از بهترین و مرغوبترین ارقام کیفی برنج بومی یا محلی کشور بوده که در استان گیلان، مازندران و گلستان کشت می گردد.برنج صدری به ۳ دسته دم سیاه، دم زرد و دم قرمز تقسیم میشود که در حال حاضر نوع دم زرد و دم قرمز آن به دلیل بهره برداری پایین نسبت به نوع دم سیاه کم تر کشت میشود. برنج صدری دم سیاه بعد از پخت قد و عطر و طعم بسیار عالی دارد که به برنج مجلسی معروف است که همین خرید برنج صدری دم سیاه در اولویت قرار داده.

خرید برنج صدری
خرید برنج صدری

مشخصات ظاهری خرید برنج  صدری

مشخصات ظاهری برنج های خانواده صدری در جدول به صورت دقیق قرار داده شده تا شما مردم عزیز بتوانید بهترین نوع برنج خانواده صدری را انتخاب کرده و از طریق مرکز برنج ایران اقدام به خرید برنج صدری دم سیاه، خرید برنج صدری گیلان، خرید برنج صدری گیلان و خرید عمده برنج کنید.

خرید برنج صدری

جدول مشخصات ظاهری خانواده برنج صدری که عبارتند از:

         عطربرنج               رنگ دانه خام        ضخامت دانه خام     طول دانه پخته شده     طول دانه خام      نام برنج      
          متوسط      سفید مایل به کرم               ۱/۹              ۱۳/۱          ۷/۶ هاشمی
          متوسط      سفید مایل به کرم             ۱/۸۷             ۱۲/۱۵          ۷/۵ دم سیاه
          متوسط      سفید مایل به کرم               ۲/۱              ۱۱/۶          ۷/۲ علی کاظمی
             قوی      سفید مایل به کرم               ۱/۲              ۱۱/۷          ۸/۸ حسن سرایی
          متوسط      سفید مایل به کرم              ۲ /۲              ۱۲/۲          ۶/۸ دم زرد
          متوسط      سفید مایل به کرم               ۱/۹              ۱۲/۱          ۷/۷ دم سرخ
          متوسط      سفید مایل به کرم               ۱/۹              ۱۲/۸           ۸ شاه پسند

خرید برنج صدری هاشمی

خرید برنج صدری هاشمی با ارزان ترین قیمت ممکن در بازار در مرکز برنج ایران به فروش می رسد برای خرید برنج صدری به صورت عمده و جزیی می توانید برنج صدری را در بسته بندی های به شرح زیر خریداری نمایید:

  • بسته بندی ۱۰ کیلویی
  • بسته بندی ۱۵ کیلویی
  • بسته بندی ۲۰ کیلویی
  •  بسته بندی ۳۰ کیلویی

شما مصرف کننده محترم می توانید برای خرید برنج صدری اعلا و درجه یک با مدیر فروش مرکز برنج ایران آقای جهانتیغ در ارتباط باشید.

خرید برنج صدری
خرید برنج صدری

فروش برنج صدری

فروش برنج صدری اعلا، فروش برنج صدری هاشمی درجه یک و فروش عمده برنج از با کیفیت ترین نوع برنج ایرانی در مرکز برنج ایران انجام می شود در این مرکز ما برنج اصل ایرانی را مستقیما از دست کشاورز به دست شما مصرف کننده محترم می رسانیم دلیل ارزانی قیمت خرید برنج صدری و انواع برنج در این مرکز سابقه دیرین در حوزه تولید برنج و ارتباط تنگاتنگ با کشاورزان بوده که با ایجاد اینترنت فضای مناسبی ایجاد شد تا برنج اصیل را مستقیم به دست شما برسانید تا شما برنج نامرغوب و بی کیفیت خارجی یا برنج مخلوط شده مصرف نکنید برای اطلاع از قیمت فروش برنج صدری میتوانید سری به لیست قیمت در مرکز برنج ایران بزنید و قیمت برنج صدری استخوانی، قیمت برنج صدری دم سیاه و قیمت برنج هاشمی را که از برنج های پرفروش و خریدار پسند است را روزانه مشاهده کنید.

 

خرید برنج صدری
خرید برنج صدری

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *