خرید عمده برنج فجر هاشمی اعلا

خرید عمده برنج فجر هاشمی
از تخفیف بهرمند شوید!!۵/۵ - (۲ امتیاز)

خرید عمده برنج فجر هاشمی اعلا برای ارگان ها سازمان های دولتی و خصوصی و مراکز فروش برنج با قیمت مناسب و ضمانت برگشت برنج درصورت مشکل داشتن می توانید با مرکز برنج ایران در ارتباط باشید.

-۱۱%
۳۴۰,۰۰۰ تومان

((خرید عمده برنج فجر هاشمی))

خرید عمده برنج فجر هاشمی اعلا

خرید برنج فجر هاشمی اعلا در مرکز برنج ایران انجام می گردد.

برنج فجر هاشمی : برنج هاشمی از بهترین و یا کیفیت ترین برنج های شمالی است.

علت نامگذاری ان به خاطر کشاورزی به نام یوسف هاشمی بود که در سال۶۴ این برنج را کشف ودر سال۷۰ به تولید انبوه رساند.

،این برنج در مقابل آفات مقاوم است،جزء بلندترین برنج‌ها است،بر دو نوع برنج گرم و سرد تقسیم می‌شود.

که که نوع سرد ان ساق‌ی باریک‌تری نسبت به نوع گرم دارد و حدود ۲،۳ هفته زودتر میرسد.

قیمت این نوع برنج بر اساس هر کیلو در فصول مختلف سال از ۲۱هزار تومان تا ۳۲ هزار تومان است. اما اگر به دنبال خرید عمده برنج فجر هاشمی با کفیت با ضمانت برگشت می باشید می توانید با مدیر فروش مرکز برنج ایران در ارتباط باشید.((خرید عمده برنج فجر هاشمی))

خرید عمده برنج فجر هاشمی
خرید عمده برنج فجر هاشمی

عملکرد برنج‌ فجر در هکتار

عملکرد برنج‌ فجر در هکتار مرحله‌ی تولید برنج شامل کاشت داشت و برداشت است،شام اول اوایل زمستان ودر جهت شمالی جنوبی شام دوم ۱۵ تا۲۰ روز قبل نشاکاری و عمود بر شخم اول و شما سوم ۱‌تا۲ روز قبل نشاکاری(زماننشاکاری از ۲۰‌تا۳۰ اردیبهشت است).

وجین کردن در دو مرحله ۱۵ و۲۰ روز بعد نشاکاری،بعد مرحله‌ی کود‌دهیاست،فاصله‌ی مناسب کاشت ۳۰×۱۲یا ۲۵ تا۳۰ بوده.

در متر‌مربع،خشکی کردن ۲۵ و ۴۵ روزبعد از نشاکاری،درنهایت در‌حالی که ۹۰ تا ۹۵ درصد خوشه‌ها رسیده‌اند عملیات برداشت آغاز می‌شود. برای خرید عمده برنج فجر هاشمی و اطلاع از قیمت آن به لیست قیمت برنج در وبسایت مراجعه نمایید.((خرید عمده برنج فجر هاشمی))

خرید عمده برنج فجر هاشمی

‌طرز تهیه سبزی ‌پلو با ماهی

طرز تهیه سبزی ‌پلو با ماهی ابتدا برنج را آماده کرده و زمانی که حدودا اطراف برنج پخته و مغز آن هنوز خام است.

،سبزی‌های خرد‌شده را در روغن کمی تفت میدهیم.

در مرحله‌ی بعد کف ماهیتابه چن عدد تکه‌ی سیب‌زمینی میگذاریم سپس برنج آبکش‌شده

و سبزی را لا‌یه‌لایه اضافه می‌کنیم و با چنگال مخلوط میکنیمبهد چند حبه سیر نیز به مخلوط اضافه میکنیم،

خرید عمده برنج فجر هاشمی
خرید عمده برنج فجر هاشمی

ابتدا با حرارت زیاد اما بعد از اضافه کردن نمک و روغن و مقداری آب حرارت را کم میکنیم.

برای تهیه ماهی ابتدا ان رابا آب پیاز و ۳ ق‌غ زعفران دم‌کرده

،آب دو عدد لیموترش،فلفل،نمک و پودر سیر مخلوط میکنیم

تا بوی نامطبوع ماهی از بین برود(در یخچال میگذاریم،نیم ساعت) برای روکش ماهی یک پیمانه ارد،یک ق‌غ‌نمک،۲ق‌غزرد‌چوبه و ۱ق‌چ فلفل مخلوط میکنیم و روی سطح ماهی میگذاریم،((خرید عمده برنج فجر هاشمی))

درنهایت برای سرخ کردن ماهی در فر هر طرف فیله‌ها را ۳تا۴ دقیقه در روغن سرخ میکنیم. برای خرید عمده برنج فجر هاشمی و دیگر برنج های ایرانی سری به وبسایت مرکز برنج ایران بزنید.

 قیمت برنج هاشمی اتکا

قیمت برنج هاشمی اتکا چرا فروشگاه اتکا؟؟؟

برای اینکه بدانیم چرا فروشگاه اتکا محل توزیع برنج قرار گرفته به تاریخچه این فروشگاه سری بزنیم خالی از لطف نیست:

فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا از سال ۱۳۳۴ هجری شمسی، فعالیت خود را به عنوان یکی از واحدهای تابعه سازمان اتکا آغاز و در سال ۱۳۸۴، به منظور ارتقاء ظرفیت بهره‌برداری از منابع موجود به شرکت فروشگاه‌های زنجیره ای اتکا تغییر نام داد. این شرکت در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین و گسترده ترین شبکه توزیع فروشگاهی فعالیت می‌کند و در اقصی نقاط کشور از جمله نقاط محروم و مرزی به خدمات رسانی مشغول است. فروشگاههای زنجیره ای اتکا یکی از بزرگترین شبکه های توزیع کالاهای مصرفی در بازارهای ملی را در اختیار داشته و شریکی قابل اعتماد و اتکا برای شرکای تجاری؛ تأمین‌کنندگان و مشتریان محسوب می شود.((خرید عمده برنج فجر هاشمی))
تمامی بخش‌های زنجیره‌ تأمین محصولات سازمان اتکا، شامل واحدهای کشاورزی، دامپروری، مزارع، کارخانجات و صنایع تبدیلی، شبکه‌ی حمل و نقل و لجستیک چابک، شرکت‌های بازرگانی و شبکه‌ گسترده فروشگاهی در سراسرکشور موجب شده فاصله‌ی‌ بین تولید و مصرف از میان رفته و شاهد کاهش قیمت تمام شده‌ی محصولات و خدمات ارائه شده‌ در فروشگاه ها ی زنجیره ای اتکا باشیم.
درحال حاضر بیش از۶۰۰ فروشگاه اتکا در سراسر کشور مشغول به فعالیت است، و با استقرار نظامهای نوین مدیریتی ارائه خدمات برتر به مشتریان خود را به عنوان بزرگترین سیستم خرده فروشی درکشور با کیفیت روبه رشد محقق نموده که ثمره آن دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان از سازمان رعایت حقوق مصرف کنندگان شده و در رتبه بندی شرکت های برتر ایران (MI100)، شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا از رتبه‌های برتر در گروه فروشگاه‌های زنجیره‌ای کشور برخوردار است.((خرید عمده برنج فجر هاشمی))
شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا، توانسته اقدامات گسترده و مختلفی در راستای خدمات رسانی به منظور رفاه بیشتر و کاهش هزینه سبد خانوار و توانمندسازی اقتصادی مشتریان در طول سال‌های گذشته انجام دهد و در سالهای اخیر نیز اقدامات بسیاری جهت ارتقای کیفیت خدمات خود داشته و این پیوستگی در ارتقای سطح خدمات موجب افزایش رضایتمندی جامعه هدف شده است.
شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا مزیت‌های بسیاری برای جامعه هدف دارد که مهمترین آن صرفه‌جویی اقتصادی است. صرفه‌جویی اقتصادی زمانی رخ می‌دهد که رشد بازدهی کسب و کارها بیشتر از رشد هزینه‌ها باشد، ضمن اینکه هم زمان شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا به رشد بازدهی بالایی دست یافته از سوی دیگر تلاش‌ها به منظور کنترل هزینه‌ها هم به ثمر نشسته و توانسته است به بهره‌وری بالایی دست یابد.((خرید عمده برنج فجر هاشمی))

خرید عمده برنج فجر هاشمی
خرید عمده برنج فجر هاشمی

با توجه به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر استفاده از کالاهای ایرانی، در فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا تنها اجناس تولید داخل به فروش می‌رسد و نکته قابل توجه اینکه فروشگاه‌های زنجیره ای اتکا با رویکرد خدمات رسانی و نه تجاری مشغول به فعالیت در همه نقاط کشور هستند.((خرید عمده برنج فجر هاشمی))
در فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا، فروش‌های فوق‌العاده فصلی و حراج‌ها نیز از جمله خدماتی است که به مشتریان ارائه می شود. فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا، به چند دلیل حامی تولید کننده و مصرف کننده است که یکی از آنها ارائه محصولات بدون واسطه است، زمانی که زنجیره تامین کامل باشد با کوتاه کردن دست دلالان و واسطه ها، هم منافع تولیدکننده تامین می شود و هم منافع مصرف کننده، چرا که به جای آنکه سود حاصل از افزایش قیمت این جریان به دلال و واسطه برسد به سبد اقتصادی تولیدکننده و مشتری باز می گردد.
فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا این افتخار را دارد که حتی در نقاط کم تر توسعه یافته و جزایر خلیج فارس هم فروشگاه داشته و به مردم خدمت‌رسانی کند. همچنین شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا در نقاط مرزی نیز سرمایه‌گذاری نموده، تا دغدغه‌های تامین مایحتاج ضروری خانوار در این مناطق را به حداقل رساند؛ این در حالی است قیمت کالای ارائه شده در جزایر و نقاط مرزی با قیمت همان کالا در تهران یکسان است و این موضوع از مزیت‌های مهم فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا است.((خرید عمده برنج فجر هاشمی))
هم اکنون تولیدات سازمان اتکا تحت بیش از ۶۰ برند در این فروشگاه‌ها عرضه می شود، ممکن است مردم فقط با برند اتکا آشنا باشند اما برندهایی از جمله ورامین، گل بانو، سبا، دلنوش، جوانه، رشا، سپیدان، طوبی، زمرد، مرغیران، اسمارت، صنام، سان لاین، بانی، سپینود، فخر، ویکتوریا و… با بهترین کیفیت محصولات خود را تولید و در فروشگاه های اتکا سراسر کشور عرضه می کنند.
ضمن اینکه بیش از ۴۰۰ محصول در سازمان اتکا تولید می‌شود؛ این محصولات بیشتر اقلام اساسی سبد خانوار مورد نیاز مردم هستند. تولیدات سازمان اتکا در گروه محصولات باغداری، کشاورزی، شالیکاری، دامپروری، طیور، آبزیان، انواع روغن های خوراکی، قند و شکر، انواع محصولات کنسروی، شوینده‌ها، منسوجات، لوازم خانگی، محصولات سلولزی و…. گروه بندی شده اند و با بهترین کیفیت و قیمت در فروشگاه های زنجیره ای اتکا سراسر کشور به مشتریان عرضه می شوند.

خرید عمده برنج فجر هاشمی
خرید عمده برنج فجر هاشمی

حالا که در مورد فروشگاه اتکا اطلاعت بدست آوردید دولت برایاینکه کنترل برنج های توزیع شده خود را داشته باشید فقط به تعداد محدودی شرکت  فروشگاه زنجیری اجازه توزیع برنج را می دهد اما بخاطر تقاضا بالا و محدودیت توزیع قیمت همچنان بالا می ماند اما شما میتوانید خریدی به صرفه داشته باشید و از خود کشاورز خرید کنید برای این سبک خرید با تیم مرکز برنج ایران تماس بگیرید تا اطلاعات کامل را در اختیارتان بگذارند.

خرید عمده برنج فجر هاشمی
خرید عمده برنج فجر هاشمی

فروش عمده برنج فجر گرگان
قیمت برنج فجر هاشمی
قیمت شالی فجر ۱۴۰۰
برنج فجر ارزان قیمت
قیمت برنج فجر گلستان ۱۴۰۰
قیمت برنج فجر شمال
قیمت برنج فجر خوزستان
قیمت برنج فجر عمده

انواع برنج هاشمی
قیمت برنج هاشمی درجه یک ۹۸
قیمت برنج هاشمی ۱۴۰۱
قیمت برنج هاشمی گیلان ۱۴۰۱
قیمت عمده فروشی برنج هاشمی
برنج هاشمی قیمت
قیمت برنج هاشمی آستانه اشرفیه
قیمت برنج هاشمی لاهیجان
برنج هاشمی
خرید برنج هاشمی
فروش عمده برنج هاشمی
قیمت برنج هاشمی
قیمت برنج هاشمی امروز
قیمت برنج هاشمی ۱۴۰۱
عوامل موثر بر قیمت برنج هاشمی
تفاوت های برنج کشت اول و کشت دوم
برنج هاشمی کیلویی چند
تفاوت های برنج کشت اول و کشت دوم
برنج هاشمی دودی درجه یک
روش های مرسوم نگهداری برنج هاشمی
قیمت عمده فروشی برنج هاشمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *