خرید عمده برنج ایرانی شمال

خرید عمده برنج ایرانی شمال
امتیاز خود را ثبت کنید تا از تخفیف بهرمند شوید!!

خرید عمده برنج ایرانی شمال فروش عمده برنج برای بنکداران، عمده فروشان، رستوران ها برای صادرات به کشور های ترکیه، روسیه،قطر، امارات، عراق بطور مستقیم از کشاورز با قیمت استثنائی در مرکز برنج ایران. جهت خرید عمده برنج ایرانی شمال فروش عمده برنج با قیمت استثنائی با مدیر فروش مرکز برنج ایران در تماس باشید.((خرید عمده برنج ایرانی شمال))

 

خرید عمده برنج ایرانی شمال

 

خرید عمده برنج ایرانی شمال
خرید عمده برنج ایرانی شمال

 

خرید و فروش عمده برنج ایرانی

بطور مستقیم و بدون واسطه از کشاورز با قیمت استثنائی در مرکز برنج ایران. در مرکز برنج ایران  انواع برنج فجر شمال؛

  • برنج فجر شیشه ای
  • برنج فجر روشن
  • برنج فجر استخوانی
  • برنج فجر سوزنی
  • برنج فجر حسن روشن

 

می باشد. شما می توانید برنج فجر را با قیمت استثنائی و بطور مستقیم و بدون واسطه خریداری کنید.((خرید عمده برنج ایرانی شمال))

خرید عمده برنج ایرانی شمال
خرید عمده برنج ایرانی شمال

همچنین برای دریافت قیمت روز برنج فجر ، فروش عمده برنج فجر امروز، خرید عمده برنج ایرانی شمال فروش عمده برنج ایرانی شمال امروز با مدیر فروش  مرکز برنج ایران تماس بگیرید.

واردات برنج ۵۰ درصد کاهش یافت

دبیر انجمن واردکنندگان برنج از افت ۵۰درصدی واردات برنج طی پنج ماه نخست امسال خبر داد و گفت: اگر نیاز بازار از بخش دیگری تامین نشود با بحران جدی مواجه خواهیم شد.((خرید عمده برنج ایرانی شمال))

اقتصادآنلاین – فاطمه اکبرخانی؛ مسیح کشاورز در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصاد آنلاین درباره وضعیت بازار برنج توضیح داد: طی پنج ماه اول امسال واردات برنج نسبت به مدت مشابه خود ۵۰درصد افت کرد درحالیکه حجم زیادیبرنج قبل از ممنوعیت واردات، به گمرکات رسیده بود اما به خاطر عدم تخصیص ارز نیمایی ترخیص نشد.

او ادامه داد: اگر دولت نتواند تمهیداتی برای جبران این کاهش در نظر بگیرد و تقاضا را از بخش دیگری تامین کند، به طور حتم بازار با بحران جدی مواجه خواهد شد.

کشاورز درباره وضعیت مصرف و قیمت برنج خارجی بیان کرد: طی پنج ماه اخیر مصرف ماهیانه برنج خارجی از ۱۲۰هزارتن به ۸۰ هزار تن کاهش یافته، همچنین قیمت این برنج نیز بستگی به نرخ ارز دارد و از زمانی که ارز نیما به آن اختصاص یافته ۴ تا ۵ هزار تومان افزایش یافت.((خرید عمده برنج ایرانی شمال))

فروش عمده برنج ایرانی شمال

زمان خرید و فروش عمده برنج ایرانی شمال آیا شده فکر کنین گون ترین برنج ایرانی در میون کلی برنج ایرانی چیه؟؟؟

همیشه پشت هرگرونی یک دلیل هستش که سبب میشه اون محصول گرون خرید و فروش بشه

حالا اگر ثانیه ی فکر کردین جوابش رو بگم

گرون ترین و با کیفیت ترین برنج ایرانی برنج دم سیاه ست که از لحاظ کیفیت و مرغوبیت لاکچری ترین برنج ایرانی حساب میشه که مصرف عیونی دارهه که دلیل گررونیش کشت کم و آب و هوای خاص اونه که فقط در استان گلستان و گیلان کشت میشه

اما

ما برنج عیونی رو برای همه ایران به قیمت کشاورز میاریم دم خونه شون

حالا چرا اصرارمون به برنج دم سیاه ست

برای جواب این سوال یه خورده در مورد برنج دم سیاه اطلاعات بدست بیاریم

دلایل بهترین بودن برنج دم سیاه

اگر فکر می‌کنید برنج فقط برنج است، در اینجا فقط چند مورد از دلایل بهترین بودن دمسیاه و اینکه چرا برنج دم سیاه را به برنج معمولی انتخاب کنید، آورده شده است.

برنج دمسیاه یک “ابر غلات” سالم است

برنج دم سیاه بدون گلوتن و کم چربی است. حاوی هر هشت اسید آمینه ضروری، اسید فولیک است، سدیم بسیار کمی دارد و کلسترول ندارد.

برنج دمسیاه دارای شاخص گلیسمی پایین تا متوسط ​​است، به این معنی که انرژی با سرعت کمتر و ثابت‌تری آزاد می‌شود که منجر به سطح متعادل‌تری از انرژی می‌شود.((خرید عمده برنج ایرانی شمال))

برنج دم سیاه یک حس طعم است

طعم برنج دمسیاه شبیه هیچ برنج دیگری روی زمین نیست. برخلاف برنج معمولی دانه بلند، بافت سبک و کرکی دانه‌های بلند و باریک برنج دم سیاه تجربه‌ای کاملاً متفاوت از نظر طعم و مزه دهان را به کام ارائه می‌دهد – متمایز، منحصربه‌فرد و کمی آجیلی.

برنج دمسیاه عطر فوق العاده ای دارد

برنج دمسیاه که به معنای واقعی کلمه «معطر» ترجمه شده است، دارای عطر چوب و گل‌های آفتاب‌پز شده است. اگر می خواهید خانه خود را بفروشید، به جای پختن نان، برنج دم سیاه را بپزید!

 

برنج دم سیاه شامپاین برنج است

برنج دمسیاه که شبیه شامپاین است، غرق در قرن‌ها سنت و میراث افسانه‌ای است. مانند یک شراب خوب، برنج دم سیاه با افزایش سن بهبود می یابد و برای ویژگی های بسیار خاص خود کاملاً به طبیعت متکی است. ما برنج دمسیاه خود را برای ماه‌ها نگهداری می‌کنیم تا به بلوغ برسد، قبل از آسیاب کردن، و در نتیجه طعم عمیق‌تر و غنی‌تری به دست می‌آید.((خرید عمده برنج ایرانی شمال))

برنج دم سیاه به عشق و محبت دائمی نیاز دارد

تنها یک بار برداشت برنج دمسیاه در سال وجود دارد و این گیاه برای رشد و شکوفایی به شرایط آب و هوایی خاصی نیاز دارد. این برنج بسیار بلندتر از برنج های دیگر است، بنابراین مستعد آسیب باد است. ترکیب ظریف آن نیاز دائمی کشاورز به هوشیاری و مراقبت را توضیح می دهد، اما به گیاه اجازه می دهد تا طعم و ویژگی های پیچیده و منحصر به فرد خود را توسعه دهد. این عشق و علاقه ثابت در قیمت ممتاز آن در مقایسه با برنج معمولی دانه بلند منعکس می شود.

برنج دم سیاه رویایی برای آشپزی است

آشپزی با برنج دمسیاه به معنای دانه های سبک، لطیف و جدا است.

دلیلش این است که ما دانه های خود را با دقت آسیاب می کنیم و دانه های شکسته را که در غیر این صورت نشاسته آزاد می کنند و باعث چسبندگی برنج می شوند را رد می کنیم. به طور منحصربفردی، دانه برنج دم سیاه بیش از دو برابر طول خشک خود در طول پخت و پز افزایش می یابد. بر خلاف سایر انواع برنج، دانه‌ها فقط درازا منبسط می‌شوند و در نتیجه دانه‌ها ویژگی بلند و باریک خود را هنگام پخت حفظ می‌کنند.

خرید عمده برنج ایرانی شمال
خرید عمده برنج ایرانی شمال

برنج دمسیاه بسیار همه کاره

بافت باز برنج دم سیاه به دانه اجازه می‌دهد تا طعم‌های دیگر را جذب کند و آن را به یک طرف عالی برای بسیاری از دستور العمل‌ها تبدیل می‌کند.

برنج دمسیاه پاسخگو است

ما خود را “برنج دم سیاه” می دانیم و از همان ابتدا به طور خستگی ناپذیری تلاش کرده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که افسانه برنج دم سیاه خالص همچنان به شکوفایی ادامه می دهد. ما یک سیاست “بازی منصفانه” را اتخاذ می کنیم و با جوامع کشاورزی منطقه در حال رشد برنج دمسیاه کار می کنیم. این یک رابطه منحصر به فرد است. ما از کشاورزی سنتی با مشاوره رشد رایگان از طریق FACE – سلول مشاوره کشاورزان ما حمایت می کنیم و بذر برنج حسن سرای را بدون سود در اختیار کشاورزان قرار می دهیم.((خرید عمده برنج ایرانی شمال))

برنج دم سیاه – افسانه زنده است

برای بیش از ۵۰ سال، ما متعهد به حفظ این برنج افسانه ای بوده ایم. کشاورزان امروزه هنوز برنج دمسیاه را با استفاده از روش های پرورش این غله گرانبها که از نسلی به نسل دیگر منتقل شده است، پرورش می دهند. خریداران با تجربه ما فقط یک فکر دارند – خرید بهترین برنج دم سیاه بدون در نظر گرفتن قیمت. برای کسانی که آن را پرورش می دهند به همان اندازه ارزشمند است که برای کسانی که با آن آشپزی می کنند.

خرید عمده برنج ایرانی شمال
خرید عمده برنج ایرانی شمال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *