فروش برنج علی کاظمی ارزان قیمت

فروش برنج علی کاظمی
از تخفیف بهرمند شوید!!۲/۵ - (۱ امتیاز)

فروش برنج علی کاظمی ارزان قیمت در تناژ بالا و ارسال به سراسر ایران در اینجا مرکز برنج ایران انجام می گیرد برنج علی کاظمی در شالیزارهای استان گیلان کشت می شود برای اطلاع دقیق از نحوه ی خرید و فروش برنج علی کاظمی و قیمت برنج علی کاظمی با ما در مرکز برنج ایران با مدیریت فروش آقای جهان تیغ همراه باشید.

فروش برنج علی کاظمی عمده ارزان قیمت

فروش برنج علی کاظمی عمده ازان قیمت در این مطلب قصد داریم یکی از بهترین برنج های کشت شده در ایران را به شما مصرف کنندگان محترم معرفی کنیم. برنج علی کاظمی در ابتدا توسط کشاورزی به نام علی کاظمی ساکن شهرستان فومن در سال، ۱۳۶۰ شناسایی شد.

این فرد در حین برداشت متوجه یک خوشه شد که با بقیه تفاوت داشت او این خوشه را طی هفت سال کاشت و به ازدیاد آن پرداخت. برنج علی کاظمی هم اکنون در بیش از ۵۰ هزار هکتار از زمین های کشاورزی استان گیلان کشت می شود که به دلیل عطر و طعم مطبوع و زود رس بودن آن مورد استقبال بی نظیری در بین کشاورزان قرار گرفته و فروش برنج علی کاظمی بسیار رواج دارد. از ویژگی های برنج علی کاظمی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قد کوتاه نسبت به ارقام دیگر برنج
  • عطر و طعم بسیار عالی
  • رنگ دانه برنج سفید مایل به کرم
  • طول دانه خام برنج علی کاظمی ۷/۲ میلی متر

برای اطلاع از فروش برنج علی کاظمی با قیمت ارزان با ما در مرکز برنج ایران با مدیریت فروش آقای جهان تیغ همراه باشید.

فروش برنج علی کاظمی
فروش برنج علی کاظمی

قیمت برنج علی کاظمی درجه یک در بازار

قیمت برنج علی کاظمی درجه یک در بازار برای اطلاع از قیمت فروش برنج علی کاظمی درجه یک در بازار با تناژ بالا همراه مرکز برنج ایران باشید از نظر ظاهری برنج علی کاظمی کمی کوتاه تر از برنج هاشمی است ولی در عین حال از نظر عرض تپل تر از برنج هاشمی می باشد برنج علی کاظمی اصلاح شده و تقریبا فقط در استان گیلان کاشته می شود و می توان گفت کمیاب است برای اینکه بتوانید از همه ی کیفیت برنج علی کاظمی بهره مند شوید، بهتر است قبل از پخت برنج بین ۲ تا ۴ ساعت آن را در آب نمک بخیسانید. برنج علی کاظمی در بسته بندی های مختلفی از جمله:

  • برنج علی کاظمی ۵ کیلویی درجه یک
  • برنج علی کاظمی ۱۵ کیلویی درجه یک
  • برنج علی کاظمی ۲۰ کیلویی درجه یک
  • برنج علی کاظمی۳۰ کیلویی درجه یک

مصرف کنندگان محترم و بنکداران عزیز، برای اطلاع از نحوه ی خریدبرنج کاظمی و قیمت برنج علی کاظمی طارم و فروش برنج علی کاظمی درجه یک در بازار با ما در مرکز برنج ایران با مدیریت فروش آقای جهان تیغ و بخش لیست قیمت برنج همراه باشید.

فروش برنج علی کاظمی
فروش برنج علی کاظمی

خرید برنج علی کاظمی بصورت عمده از شالیکوبی

خرید برنج علی کاظمی بصورت عمده از شالیکوبی این امکان را به شما هتل دار، رستوران دار، بنکدار و کترینگ ها میدهد که به غیر از خرید برنج درجه یک و با کیفیت برای پخت غذاهای اصیل ایرانی که برنج رکن اصلی و بدون چون و چرایی آن است برنج را مستقیم از دست کشاورز و با قیمت ارزان بخرید در مرکز برنج ایران فروش برنج علی کاظمی و انواع برنج بیشتر به صورت فروش عمده بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *