مرکز برنج ایران
خانه / برنج سنگ طارم / قیمت برنج طارم هاشمی در ایران

قیمت برنج طارم هاشمی در ایران

قیمت برنج طارم هاشمی در تهران، مازندران، گیلان، فریدونکنار، اصفهان، مشهد و شیراز توسط نمایندگی های فروش عمده برنج هاشمی به فروش می رسد.برای خرید و فروش برنج طارم هاشمی و از همه مهم تر قیمت برنج طارم هاشمی معطر به سایت مرکز برنج ایران مراجعه کنید.

قیمت برنج طارم هاشمی گیلان

قیمت برنج طارم هاشمی گیلان، برنج طارم را می توان از مرغوب ترین ارقام خوش پخت برنج  ایرانی نامید که کشت آن در استان گیلان از سایر نواحی شمالی بیشتر بوده ولی در زمان حال تمام استان های شمالی مانند مازندران و گلستان هم برنج طارم هاشمی کشت می کنند. رنگ دانه در طارم هاشمی سفید متمایل به کرم و شکل آن قلمی و بلند است، طول خام دانه در هاشمی ۷/۶ میلی متر و طول دانه بعد از پخت به ۱۳/۱ میلی متر هم می رسد برای آگاهی از قیمت برنج طارم هاشمی امروز در مرکز برنج ایران با مدیریت بخش فروش آقای جهانتیغ تماس بگیرید .

قیمت برنج طارم هاشمی
قیمت برنج طارم هاشمی

برنج طارم هاشمی کشت دوم

برنج طارم هاشمی کشت دوم متفاوت است با برنج های کشت اول و قیمت برنج طارم هاشمی در هر کشت متفاوت است، در کشت دوم زمین برنج دوباره از اول کاشته می شود ، اما در چین دوم ، ساقه های بریده شده برنج رها می شود و با نگهداری نسبتا اندک نسبت به چین اول، خوشه های برنج از همان ساقه های بریده شده قبلی جوانه می زنند و دوباره خوشه می دهند و کشاورزان به برنج تولید شده به این صورت برنج طارم هاشمی کشت دوم می گویند برای خرید برنج طارم هاشمی میتوانید با مدیر فروش مرکز برنج ایران آقای جهانتیغ در ارتباط باشد.

قیمت برنج طارم هاشمی
برنج طارم هاشمی

برنج طارم هاشمی درجه 1

برنج طارم هاشمی درجه 1 در مرکز برنج ایران عرضه می شود که از مرغوبترین نوع برنج هاشمی می باشد، برای آگاهی از لیست قیمت برنج طارم هاشمی فریدونکنار با مدیرت بخش فروش آقای جهانتیغ تماس بگیرید .

برای خرید و فروش این محصول با ما تماس بگیرید
مدیریت فروش: محمد رسول جهان تیغ
 راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09119343033
شماره ثابت: 09119343033
تلگرام مديريت فروش: MOHAMMADRASULJAHANTIGH@
کانال مرکز برنج ایران: allrice_ir@

درباره ی admin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *