برنج دم سیاه قیمت ارزون می خوای؟پس بیا اینجا-۱۰۰%شارژ میشی از خریدت

برنج دم سیاه قیمت ارزون
امتیاز خود را ثبت کنید تا از تخفیف بهرمند شوید!!

برنج دم سیاه قیمت ارزون برنج دم سیاه با قیمت سرسام آوری تو بازار پیدا کرده اما از دست خود کشاورز بخری خیلی ارزون تر نیست؟ پس بیا اینجا در مرکز برنج ایران چون برنج دم سیاه قیمت ارزون رو راحت تر دربسته بندی های ۱ کیلویی، ۲ کیلویی، ۳کیلویی و غیره تا هزار تن حتی نیم کیلویی رو خرید کنی و در هر کجای ایرانی تهران، مشهد، شیراز و غیره جایی که میخوای تحویل بگیری.

برنج دم سیاه قیمت ارزون می خوای؟پس بیا اینجا در سایت مرکز برنج ایران

برنج دم سیاه قیمت ارزون می خوای؟پس بیا اینجا در سایت مرکز برنج ایران 

چون ما دم سیاه رو از دست خود کشاورز و مستقیما از دم شالیزار می رسونیم به دست تون

دلیل ارزونی ما سودجویی نیست که برنج قاطی بدیم شما رو ما برنج رو از دست کشاورز و از خود تولید کننده به دست شما مصرف کننده می رسونیم

حالا تو این غوغای قیمت سرسام آور برنج دمسیاه نظرتون چیه

شده به اندازه نیم کیلو هم از برنج دم سیاهی که ما ارایه می دهیم استفاده کنید و از نزدیک ببیند برنج درجه یک و اصل چه طعمی داره و حتی ارزون تر از هرجای دیگه خرید کنید تا ببینید حرفمون درست است یا نه ؟(برنج دم سیاه قیمت ارزون)

برنج دم سیاه قیمت ارزون
برنج دم سیاه قیمت ارزون

فروش برنج دم سیاه 

فروش برنج دم سیاه در بسته بندی های کاملا متفاوت که برای خود شهری است از تنوع بسته بندی و نوع برنج که عبارتند از:

 • بسته بندی نیم کیلویی
 • بسته بندی ۱ کیلویی
 • بسته بندی ۲ کیلویی
 • بسته بندی ۳ کیلویی
 • بسته بندی ۴ کیلویی
 • بسته بندی ۵ کیلویی
 • بسته بندی ۶ کیلویی
 • بسته بندی ۷ کیلویی
 • بسته بندی ۸ کیلویی
 • بسته بندی ۹ کیلویی
 • بسته بندی ۱۰ کیلویی
 • بسته بندی ۲۰ کیلویی
 • بسته بندی ۲۵ کیلویی
 • بسته بندی ۵۰ کیلویی

که می توانید برای خرید برنج دم سیاه با ارزان ترین قیمت سری به لیست قیمت برنج  در مرکز برنج ایران بزنید.(برنج دم سیاه قیمت ارزون)

برنج دم سیاه قیمت ارزون
برنج دم سیاه قیمت ارزون

خرید برنج دم سیاه عمده

اگر دنبال خرید برنج دم سیاه عمده هستید و برایتان مهم است که برنجی که خریداری می کنید کدام درجه از درجه بندی برنج باشد با مدیریت فروش مرکز برنج ایران آقای جهان تیغ در ارتباط باشید تا سطح درجه بندی برنجتان را خودتان مشخص کنید و باقیمت های به شدت متفاوت از هرجای دیگر به صورت تناژ بالا خریداری نمایید.(برنج دم سیاه قیمت ارزون)

برنج دم سیاه قیمت ارزون
برنج دم سیاه قیمت ارزون

 

برنج دم سیاه چیست؟

برنج دم سیاه ( به فارسی : دم سیاه ؛ همچنین املای domesiah ) گونه ای از برنج ایرانی است . برنجی است دانه بلند و یک سر آن خال سیاه است که نام آن را به فارسی به معنی انتهای سیاه داده است. به طور عمده در استان گلستان و گیلان و بخصوص در حال حاضر شهرستان آزادشهر ایران کشت می شود .

برنج دومسیاه مربوط به برنج باسماتی است.

Domsiah(دم سیاه) به ویژه به دلیل عطر آن که بیشتر از سایر برنج های نوع باسماتی بیان می شود و همچنین به دلیل توانایی آن در پایان دادن به یک ماده پف دار، پوسته پوسته و بسیار سبک اما خوش طعم به عنوان پایه دیگر مواد غذایی ارزشمند است.

تحقیقات در تلاش است تا ارقام پرمحصول (HYV) را توسعه دهد که در نهایت می تواند جایگزین Domsiah (دمسیاه) شود و به کشاورزان کمک کند تا ۵-۷ تن در هکتار به دست آورند. با این حال، در بازار ایران کیفیت بر کمیت مقدم است، بنابراین کشاورزان می توانند با کشت دومسیاه با عملکرد ۲ تا ۲.۵ تن در هکتار درآمد بیشتری کسب کنند.

محققین و دانشمندان موفق به ارائه ارقام مقاوم به قارچ و کرم ساقه خوار نشده اند و هنوز رایحه دومسیاه و سایر ارقام برنج معطر محلی مربوط به آن را دارند که محبوب ترین آنها به جز دومسیاه طارم هاشمی، بینام، حسنی، فجر است. ، عنبربو و سنگ طارم و حسن سرایی. بیش از ۸۰ درصد سطح برنج ایران زیر کشت این ارقام است.

این واریته ها همگی با قد بلند، ۱۲۵ تا ۱۳۵ سانتی متر، انتهای ضعیف و برگ های آویزان مشخص می شوند. آنها دارای دانه بلند و باریک و محصول برنج کله ۶۰-۶۳٪ هستند. آنها دارای محتوای آمیلوز متوسط ​​(AC، عامل تعیین کننده کیفیت غذا خوردن) و عطر و کیفیت خوبی هستند.(برنج دم سیاه قیمت ارزون)

بیماری ها و کاستی ها
Domsiah (دمسیاه) و گونه های دیگر برنج دارای برگ های آویزان و یک گلدان ضعیف هستند و بنابراین مستعد لخت شدن (ریزش روی زمین) هستند. آنها به آفت (قارچ) و کرم ساقه خوار (حشرات) حساس هستند.

منبع:ویکی پدیا

برنج دم سیاه قیمت ارزون
برنج دم سیاه قیمت ارزون

برنج دمسیاه استخوانی

برنج دمسیاه استخوانی با برنج دمسیاه طارم یا برنج دمسیاه آقاجانیان کدوم برنج بهتره؟؟؟؟؟

هیچ کدوم از اینا!!!!!!!!

تعجب شاید کرده باشید چرا هیچ کدوم…..

در ایران فقط یک نوع برنج داریم اون هم فقط برنج دمسیاه خالیه خالیه بقیه برنج های که میگن فلان برنج دم سیاه از اون یکی بهتره درصد ذره ای با هم فرق دارند اون هم فقط سر اینکه کجا کشت شدن چون اقلیم محل کشت روی برنج دمسیاه تاثیر داره نه هیچ چیز دیگه اگر برنج در محل کوهستانی کشت بشه بخاطر باد پاییزه عطر بیشتری به خودش میگیره و برنج دمسیاه بخاطر عطرش تقاضای بالای دارهه

بردن القابی عین استخوانی یا طارم در کنار برنج دمسیاه فقط گول زدن محض خریدارهه که فکر کنه که چیز خاصی در واقعه خرید می کنه

اما اصل داستان اینکه برنج دمسیاه فقط دمسیاه و لاغیر

ولی برنج دم سیاه کشت شده در گیلان و گلستان بخاطر کوهستانی بودن شون عطر و طعم بهتره داری و در مازندران کمتر کشت میشه در حال حاضر چون استان مازندران حرکت کردن به سمت کشت برنج های پرمحصول و برنج های قدیم کشت عین دمسیاه بخاطر سختی بسیار کشت و عدم پربار بودن زیاد کشت نمیشه

در میان استان های کشت کننده برنج دم سیاه گیلان و گلستان دو شهر آستانه آشرفیه در گیلان و آزادشهر در گلستان مرغوب ترین برنج های دمسیاه را دارند

که برای اطلاع از برنج دم سیاه قیمت ارزون و با کیفیت میتوانید با تیم فروش مرکز برنج ایران همراه باشید.

برنج دم سیاه قیمت ارزون
برنج دم سیاه قیمت ارزون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *