قیمت برنج فجر گرگان با تخفیف ۲۰%

خرید برنج فجر گرگان
امتیاز خود را ثبت کنید تا از تخفیف بهرمند شوید!!

قیمت برنج فجر گرگان با تخفیف ۲۰% خرید عمده برنج فجر گرگان در مرکز برنج ایران از طریق ارتباط با مدیر فروش ۰۹۱۱۹۳۴۳۰۳۳ در تماس باشید. قیمت برنج فجر گلستان قیمت برنج فجر عمده قیمت برنج فجر امروز قیمت برنج فجر اعلا قیمت برنج فجر سوزنی قیمت برنج فجر گیلان قیمت برنج فجر مازندران قیمت برنج فجر ممتاز قیمت برنج فجر ممسنی قیمت برنج فجر مینودشت

قیمت برنج فجر طارم با تخفیف

قیمت برنج فجر قیمت روز برنج ایرانی، قیمت امروز برنج فجر در لیست قیمت مرکز موجود است. خریداران، بنکدران برنج ایرانی برای خرید عمده برنج فجر، فروش عمده برنج فجر می توانند قیمت برنج فجر، قیمت روز برنج ایرانی را در لیست قیمت مرکز مشاهده کنند یا با مدیر فروش ۰۹۱۱۹۳۴۳۰۳۳ مرکز برنج ایران در ارتباط باشند.

قیمت برنج فجر طارم
قیمت برنج فجر گرگان

قیمت برنج فجر گرگان عمده

قیمت برنج فجر گرگان قیمت روز برنج فجر در این بازار پر تلاطم و پر نوسان که هر روز قیمت ها تغییر می کنند بسیار سخت می باشد.

ولی شما می توانید برای خرید و فروش روز برنج در مرکز تخصصی خرید و فروش برنج فجر قیمت برنج فجر، قیمت روز برنج فجر رو در بخش لیست قیمت برنج فجر امروز در مرکز برنج ایران مشاهده کنید.

قیمت برنج فجر گرگان
قیمت برنج فجر گرگان

راز مرغوبیت برنج طارم افشا شد

برنج طارمی که در استان های گلستان و مازندران در منطقه فریدونکار تولید می گردد.

ارگانیک ترین برنج طارم می باشد به همین دلیل طعم و عطر آن بسیار خاص و منحصربه فرد می باشد.  راز های محبوبیت و مرغوبیت بالا برنج طارم می توان به موارد زیر اشاره کرد.

میزان آمیلوز دانه برنج یکی از عوامل تاثیرگذار و مهم بر کیفیت پخت برنج می باشد. درصد آمیلوز دانه برنج متوسط است

برنج هایی با محتوای آمیلوز بالا پس از پخت بافتی سفت و غیر چسبنده دارند و برنج های دارای آمیلوز پایین بافتی نرم و چسبنده دارد.

همچنین این برنج به علت محتوا پایین چربی و پروتئین و درجه کم ژلاتینی شدن بسیار خوش خوراک و زود هضم است.

برنج طارم فریدونکنار دارای محتوی آمیلوز متوسط %۲۵-۲۰است.

که ایده آل ترین میزان آمیلوز برای یک برنج ایرانی بوده و موجب شده فریدونکنار به بهترین منطقه کشت برنج طارم محلی تبدیل شود.

شالیزار های فریدونکنار در مجاورت رودخانه های محلی قرار دارد که دارای املاح و مواد معدنی فراوان هستند.
͔

قیمت برنج فجر طارم
قیمت برنج فجر گرگان

با آب های رودخانه ای آبیاری می شود

املاح موجود در آب به آن خاصیت هدایت الکتریکی و قلیایی می دهد که موجب می شود.

خاک این منطقه به مصرف کودهای شیمیایی ازته و فسفره کمتری نیاز داشته باشد.

در فصل های پاییز و زمستان شالی های فریدونکنار به تالاب هایی تبدیل می شوند.

که سالیانهدر فصل های پاییز و زمستان شالی های فریدونکنار به تالاب هایی تبدیل می شوند که  سالیانه پرندگان مهاجر بسیاری را به سوی خود جذب می کنند.
͔

قیمت برنج فجر طارم
قیمت برنج فجر گرگان

پرندگان مهاجر، کود طبیعی برای شالیزارها فراهم می کنند

میلیون ها پرنده مهاجر به مدت ۷-۵ماه در این تالاب های دائمی که همان شالیزارهای کشت برنج می باشند، زندگی کرده و با افزودن کود طبیعی )فضله های پرندگان( حاوی ازت و فسفر موجب

غنی تر شدن خاک این شالیزارها می باشند. علاوه براین، پرندگان مهاجر در مدت سکونت خود در تالاب های شالیزار، از حشرات و کرم ها تغذیه می کنند.

و تمامی آفات ها را به طور طبیعی از بین برده به همین دلیل در فصل کشت برنج کشاورز از سموم شیمیایی خیلی کمتری برای دفع آفات استفاده می کنند.

خرید عمده برنج فجر دانه بلند
قیمت برنج فجر گرگان

خرید و قیمت انواع برنج فجر درجه یک شمال-مرکز برنج ایران

خرید و قیمت انواع برنج فجر درجه یک شمال رو میخواین اطلاع داشته باشین

دمه مرام تون گرم

خوب جای اومدین

از قدیم الایام گفتن(( کار خوبه خدا درست کنه شاه محمود خر کیه))

 

مرکز برنج ایران همون طور که از نامش مشخصه سیتی سنتر و منبع اصلی تامین انواع برنج فجر درجه یک شمال برای اکثر و اغراق نباشه که همه سایت ها فروشگاهی ارایه دهند برنج فجر قبل از ارایه برنج فجر به مشتری خرید برنج فجر رو از مرکز برنح ایران دارند چون همه شون میدونند برنج فجر اعلا رو باید از خود گرگان خرید کنی چون برنج فجر برای آب و هوای استان گلستان طراخی شده تا کیفیت مطلوبش در این استان خودش رو نشون میده

پس همین الان دست به اقدام ببرین با ۲۰%  تخفیف برنج فجر درجه یک رو با ارسال رایگان در هرجای ایران تحویل بگیرید این تخفیف فقط برای بهمن ۱۴۰۱ امسال است و تمام.

1 دیدگاه برای “قیمت برنج فجر گرگان با تخفیف ۲۰%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *