برنج فجر عمده را ارزان از مرکز برنج ایران بخرید

برنج ایرانی فجر
از تخفیف بهرمند شوید!!۵/۵ - (۱ امتیاز)

برنج فجر عمده را ارزان از مرکز برنج ایران بخرید ما در این مرکز برنج فجر را با قیمت ارزان تر از هر نقطه از ایران به فروش می رسانیم برای خرید برنج فجر عمده می توانید با مدیر فروش مرکز آقای جهان تیغ در ارتباط باشید و برنج مد نظر خود را در تهران، مشهد، تبریز، اصفهان، یزد، کرمان و غیره دریافت نمایید.

 

برنج فجر عمده را ارزان تر از هرجای دیگر ایران خریداری نمایید

برنج فجر عمده می خواهید بخرید اما محل مناسبی پیدا نکرده اید که برنج فجر را با قیمت مناسب به فروش برساند و مهم ترین رکنتان در خرید برنج فجر هم این است که محصولی درجه یک و کاملا خالص را خریداری نمایید ما در مرکز برنج ایران این اطمینان را به شما می دهیم که خرید از ما تضمینی تضمینی است که اگر یه درصد هم در بار مورد نظر ناخالصی دیده شده ما برنج داده شده را پس خواهیم گرفت و همه مبلغ را به شما باز خواهیم گرداند رسالت ما در مرکز برنچ ایران ارایه بهترین محصول به خریدار محترم است.

برن فجر عمده
برن فجر عمده

قیمت برنج فجر

قیمت برنج فجر تحت تاثیر نوسنات بازار در سال ۱۳۹۹ همچنان در حال بالاتر رفتن است دلیل بالا رفتن قیمت برنج شامل مواد زیر است که عبارتنداز:

  • تخصیص ندادن ارز یارانه ی هم به برنج ایرانی و هم به برنج خارجی
  • کیفیت بالا برنج فجر که به عنوان یک برنج پرمحصول  رقیب قدرتمندی در برابر برنج های طارم و هاشمی شده است
  • تخصیص دادن ارز نیمایی با نرخ نامه جدید به برنج وارداتی سبب شده قیمت برنج خارجی حتی از قیمت  برنج داخلی نیز بالاتر برود

با این توضیحات که بر اساس مسایل روز اقتصاد ایران بیان شد در حال حاضر خرید برنج فجر عمده آگاهانه ترین کار در برابر افزایش قیمت بی چون و چرایی قیمت برنج فجر است شما خریدار محترم می توانید برای خرید با مدیریت فروش مرکز برنج ایران آقای جهان تیغ در ارتباط باشید.

برن فجر عمده
برن فجر عمده

لیست قیمت برنج فجر

شما خریدار محترم می توانید برای اطلاع از قیمت انواع برنج فجر سری به لیست قیمت انواع برنج شمال بزنید و نوع برنج فجر مورد نظر خود را از تک بوجار و دو بوجار مشاهده کرده و خریداری نمایید تلاش ما فراهم کردن محیطی مناسب برای خرید ارزان تر و آسوده تر برای خرید انواع برنج ایرانی است. همچنین جهت خرید عمده برنج، فروش عمده برنج و خرید برنج ایرانی فروش برنج ایرانی با مدیر فروش مرکز در ارتباط باشید.

قیمت برنج فجر عمده

برنج فجر نوعی برنج است که به عنوان برنج معطر ذکر شده است. برنج فجر با شکل بلند و باریک و رایحه لطیف خود معمولاً در گلستان و پ تولید می شود. برنج فجر به دلیل نرمی، لطافت برنج پس از پختن، عمدتاً در مراسم و مجتمع های بزرگ طبخ می شود

برنج فجر گلستان و برنج فجر گیلان با ویژگی های متفاوت به ترتیب حدود ۱۱۵۰ دلار در هر متریک تن و ۷۹۰ دلار بر تن متریک تفاوت قیمت خواهند داشت. دلیل این نابرابری آب و هوا، سیاست، تعرفه، انبار و شهرت کیفیت محصول است.

 

قیمت عمده برنج فجر
طبق گزارش فائو، قیمت عمده فروشی فجر در ایران تا اوت ۲۰۲۱، ۱۱۲۵.۰ USD/MT بود که ۴.۳ درصد نسبت به قیمت عمده فروشی در سال ۲۰۲۰ کاهش داشت و برای چهار ماه از آوریل ۲۰۲۱ تا اوت ۲۰۲۱ بدون تغییر بود.

در مقایسه با مدت مشابه در فروردین ۱۴۰۱، قیمت عمده فروشی برنج فجر ۵۰۰-۷۰۰ دلار در متریک تن است که ۳۰۰-۵۰۰ دلار / متریک تن ارزان تر از برنج ندا است.

این نشان دهنده ثبات قیمت در بازار عمده فروشی برنج فجر گلستان است.

در همین حال، قیمت عمده فروشی برنج فجر در گیلان در سه ماهه چهارم سال۱۴۰۱ و در مقایسه با قیمت عمده فروشی برنج فجر در سال ۱۴۰۰ به طور قابل توجهی تغییر کرد. قیمت برنج فجر در سال ۱۴۰۱ نسبت به سال ۱۴۰۰ ۲۵.۰ درصد کمتر است و بالاترین قیمت آن ۸۴۱.۵ بوده است برای خرید برنج فجر عمده به لیست قیمت برنج مراجعه کنید و یا برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید برنج فجر عمده میتوانید با تیم فروش مرکز برنج ایران همراه باشید.

برنج فجر عمده
برنج فجر عمده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *