خرید برنج فجر گرگان درجه ۱

خرید برنج فجر گرگان
امتیاز خود را ثبت کنید تا از تخفیف بهرمند شوید!!

خرید برنج فجر گرگان درجه یک به صورت عمده و با تناژ بالا در اینجاس برای فروش و خرید برنج فجر گرگان به صورت بسته بندی ۵ کیلویی، ۱۰کیلویی، ۲۰کیلویی و اطلاع از قیمت خرید و فروش برنج با مرکز برنج ایران همراه باشید این مرکز برنج فجر را به سراسر شهر های ایران مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، خوزستان، کرمان و بندرعباس ارسال خواهد کرد.

خرید برنج فجر گرگان بصورت عمده

خرید برنج فجر گرگان بصورت عمده با مرکز برنج ایران همراه باشید در این مرکز برای خرید برنج فجر گرگان آن را در بسته بندی های مختلفی به شرح زیر برای شما مشتریان عزیز قرار داده ایم که عبارتند از:

  • بسته بندی ۵ کیلویی
  • بسته بندی ۱۰ کیلویی
  • بسته بندی ۱۵ کیلویی
  • بسته بندی ۲۰ کیلویی
  • بسته بندی ۳۰ کیلویی

خرید برنج در این بازار حال که قیمت نجومی همه چیز است بهترین انتخاب برای خریداران محترم در حوزه های هتل داری، رستوران ها و کترینگ ها است که دلیل اینکه خرید برنج فجر گرگان در بورس خرید قرار داده است درصد آمیلوز(AC) یا غلظت کیفیت پخت برنج است برای خرید برنج فجر گرگان خرید عمده برنج و فروش عمده برنج  می توانید با مدیر فروش مرکز برنج ایران آقای جهانتیغ در تماس باشید.

خرید برنج فجر گرگان
خرید برنج فجر گرگان

خرید برنج فجر گلستان

دلایل بهترین بودن برنج فجر

اگر فکر می‌کنید برنج فقط برنج است، در اینجا فقط چند مورد از دلایل بهترین بودن فجر و اینکه چرا برنج فجر را به برنج معمولی انتخاب کنید، آورده شده است.

برنج فجر یک “ابر غلات” سالم است

برنج فجر بدون گلوتن و کم چربی است. حاوی هر هشت اسید آمینه ضروری، اسید فولیک است، سدیم بسیار کمی دارد و کلسترول ندارد.

برنج فجر دارای شاخص گلیسمی پایین تا متوسط ​​است، به این معنی که انرژی با سرعت کمتر و ثابت‌تری آزاد می‌شود که منجر به سطح متعادل‌تری از انرژی می‌شود.

برنج فجر یک حس طعم است

طعم برنج فجر شبیه هیچ برنج دیگری روی زمین نیست. برخلاف برنج معمولی دانه بلند، بافت سبک و کرکی دانه‌های بلند و باریک برنج فجر تجربه‌ای کاملاً متفاوت از نظر طعم و مزه دهان را به کام ارائه می‌دهد – متمایز، منحصربه‌فرد و کمی آجیلی.

خرید برنج فجر گرگان
خرید برنج فجر گرگان

برنج فجر عطر فوق العاده ای دارد

برنج فجر که به معنای واقعی کلمه «معطر» ترجمه شده است، دارای عطر چوب و گل‌های آفتاب‌پز شده است. اگر می خواهید خانه خود را بفروشید، به جای پختن نان، برنج فجر را بپزید!

برنج فجر شامپاین برنج است

برنج فجر که شبیه شامپاین است، غرق در قرن‌ها سنت و میراث افسانه‌ای است. مانند یک شراب خوب، برنج فجر با افزایش سن بهبود می یابد و برای ویژگی های بسیار خاص خود کاملاً به طبیعت متکی است. ما برنج فجر خود را برای ماه‌ها نگهداری می‌کنیم تا به بلوغ برسد، قبل از آسیاب کردن، و در نتیجه طعم عمیق‌تر و غنی‌تری به دست می‌آید.

برنج فجر به عشق و محبت دائمی نیاز دارد

تنها یک بار برداشت برنج فجر در سال وجود دارد و این گیاه برای رشد و شکوفایی به شرایط آب و هوایی خاصی نیاز دارد. این برنج بسیار بلندتر از برنج های دیگر است، بنابراین مستعد آسیب باد است. ترکیب ظریف آن نیاز دائمی کشاورز به هوشیاری و مراقبت را توضیح می دهد، اما به گیاه اجازه می دهد تا طعم و ویژگی های پیچیده و منحصر به فرد خود را توسعه دهد. این عشق و علاقه ثابت در قیمت ممتاز آن در مقایسه با برنج معمولی دانه بلند منعکس می شود.

خرید برنج فجر گرگان
خرید برنج فجر گرگان

برنج فجر رویایی برای آشپزی است

آشپزی با برنج فجر به معنای دانه های سبک، لطیف و جدا است.

دلیلش این است که ما دانه های خود را با دقت آسیاب می کنیم و دانه های شکسته را که در غیر این صورت نشاسته آزاد می کنند و باعث چسبندگی برنج می شوند را رد می کنیم. به طور منحصربفردی، دانه برنج فجر بیش از دو برابر طول خشک خود در طول پخت و پز افزایش می یابد. بر خلاف سایر انواع برنج، دانه‌ها فقط درازا منبسط می‌شوند و در نتیجه دانه‌ها ویژگی بلند و باریک خود را هنگام پخت حفظ می‌کنند.

برنج فجر بسیار همه کاره

بافت باز برنج فجر به دانه اجازه می‌دهد تا طعم‌های دیگر را جذب کند و آن را به یک طرف عالی برای بسیاری از دستور العمل‌ها تبدیل می‌کند.

برنج فجرپاسخگو است

ما خود را “برنج فجر” می دانیم و از همان ابتدا به طور خستگی ناپذیری تلاش کرده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که افسانه برنج فجر خالص همچنان به شکوفایی ادامه می دهد. ما یک سیاست “بازی منصفانه” را اتخاذ می کنیم و با جوامع کشاورزی منطقه در حال رشد برنج حسن سرای کار می کنیم. این یک رابطه منحصر به فرد است. ما از کشاورزی سنتی با مشاوره رشد رایگان از طریق FACE – سلول مشاوره کشاورزان ما حمایت می کنیم و بذر برنج فجر را بدون سود در اختیار کشاورزان قرار می دهیم.

برنج فجر – افسانه زنده است

برای بیش از ۵۰ سال، ما متعهد به حفظ این برنج افسانه ای بوده ایم. کشاورزان امروزه هنوز برنج فجر را با استفاده از روش های پرورش این غله گرانبها که از نسلی به نسل دیگر منتقل شده است، پرورش می دهند. خریداران با تجربه ما فقط یک فکر دارند – خرید بهترین برنج فجر بدون در نظر گرفتن قیمت. برای کسانی که آن را پرورش می دهند به همان اندازه ارزشمند است که برای کسانی که با آن آشپزی می کنند.

خرید برنج فجر گرگان
خرید برنج فجر گرگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *