برنج ایرانی فجر ممتاز ۱۰۰% اعلا را خانوادگی خرید کنید

برنج ایرانی فجر
امتیاز خود را ثبت کنید تا از تخفیف بهرمند شوید!!

در بحران اقتصادی برنج را خانوادگی خرید کنید


برنج ایرانی فجر
برنج ایرانی فجر
برنج ایرانی فجر

چرا اصلا برنج فجر بخریم

برنج ایرانی فجر
برنج ایرانی فجر

برنج فجر از برنج های پرمحصول ایرانی حساب می شود که رقیب بسیار سرسختی برای برنج های های هاشمی و دمسیاه بوده است.

دلیل این رقابت بخاطر علاقه ایست که مردم ایران به برنج ایرانی فجر نشان داده اند.

چون این برنج نسبت به همه برنج های پر محصول ایرانی یه سروگردن بالاتر است.

دلیل این موضوع عطر بالا برنج و پخت بسیار عالی و مهم تر از همه قیمت مناسب آن نسبت به سایر برنج های ایرانی است

برنج ایرانی فجر بهترین انتخاب برای رستوران داران و تالار ها برای تهیه غذا های اصیل ایرانیست.

قیمت برنج ایرانی فجر

قیمت برنج ایرانی فجر تحت تاثیر بازار نوسنات زیادی را به خود دیده است که سبب شده که هرکس برنج ایرانی فجر را به قیمتی که دلخواه خودش است به فروش برساند اما

ما در مرکز برنج ایران برعکس کل سایت های اینترنتی یا مغازه دار ها سطح شهرتان برنج ایرانی فجر را با قیمت ارزان تری در اختیار شما خریدار محترم قرار خواهیم داد.

دلیل این ارزانی بخاطر فروش مستقیم از دست خود کشاورز است.

برنج ایرانی فجر
برنج ایرانی فجر

در این زمان بحران اقتصادی
اقتصادی خرید کنیدبرنج ایرانی فجر بهترین انتخاب هم از لحاظ قیمتی است و هم از لحاظ کیفیت که شما خریدارن محترم می توانید انتخاب کنید
اما برای صرفه جویی هرچه بیشتر در هنگام خرید شما خریدارن محترم می توانید خانوادگی خرید بفرمایید تا بتوانید یک خرید عمده داشته باشید تا از ارزونی خریدتون لذت ببرید
شاید همین الان برای شما سوال پیش بیاید که حجم خرید عمده برنج کمتر از یک تن نمی باشد ولی ما در مرکز برنج ایران این امکان را قرار داده ایم که خرید عمده از مقدار صد کیلوگرم به بالا شروع شود تا بتوانید بهترین خرید را داشته باشد.

((ما در مرکز برنج ایران در زمان بحران اقتصادی با تمام وجود در کنارتان هستیم))

 

خصوصیات برنج ایرانی فجر

 • عطر
  ۱۰۰%
  پخت
  ۱۰۰%
  ری کشیدن
  ۱۰۰%

راه های ارتباطی با ما

 • markazberanjiran@gmail.com
 • ۰۹۱۱۹۳۴۳۰۳۳

برنج ایرانی فجر ممتاز

دلایل بهترین بودن  برنج فجر

اگر فکر می‌کنید برنج فقط برنج است، در اینجا فقط چند مورد از دلایل بهترین بودن فجر و اینکه چرا برنج فجر را به برنج معمولی انتخاب کنید، آورده شده است.

برنج فجر یک “ابر غلات” سالم است

برنج فجر بدون گلوتن و کم چربی است. حاوی هر هشت اسید آمینه ضروری، اسید فولیک است، سدیم بسیار کمی دارد و کلسترول ندارد.

برنج فجر دارای شاخص گلیسمی پایین تا متوسط ​​است، به این معنی که انرژی با سرعت کمتر و ثابت‌تری آزاد می‌شود که منجر به سطح متعادل‌تری از انرژی می‌شود.

برنج فجر یک حس طعم است

طعم برنج فجر شبیه هیچ برنج دیگری روی زمین نیست. برخلاف برنج معمولی دانه بلند، بافت سبک و کرکی دانه‌های بلند و باریک برنج فجر تجربه‌ای کاملاً متفاوت از نظر طعم و مزه دهان را به کام ارائه می‌دهد – متمایز، منحصربه‌فرد و کمی آجیلی.

برنج فجر عطر فوق العاده ای دارد

برنج فجر که به معنای واقعی کلمه «معطر» ترجمه شده است، دارای عطر چوب و گل‌های آفتاب‌پز شده است. اگر می خواهید خانه خود را بفروشید، به جای پختن نان، برنج فجر را بپزید!

برنج فجر شامپاین برنج است

برنج فجر که شبیه شامپاین است، غرق در قرن‌ها سنت و میراث افسانه‌ای است. مانند یک شراب خوب، برنج فجر با افزایش سن بهبود می یابد و برای ویژگی های بسیار خاص خود کاملاً به طبیعت متکی است. ما برنج فجر خود را برای ماه‌ها نگهداری می‌کنیم تا به بلوغ برسد، قبل از آسیاب کردن، و در نتیجه طعم عمیق‌تر و غنی‌تری به دست می‌آید.

 

برنج فجر به عشق و محبت دائمی نیاز دارد

تنها یک بار برداشت برنج فجر در سال وجود دارد و این گیاه برای رشد و شکوفایی به شرایط آب و هوایی خاصی نیاز دارد. این برنج بسیار بلندتر از برنج های دیگر است، بنابراین مستعد آسیب باد است. ترکیب ظریف آن نیاز دائمی کشاورز به هوشیاری و مراقبت را توضیح می دهد، اما به گیاه اجازه می دهد تا طعم و ویژگی های پیچیده و منحصر به فرد خود را توسعه دهد. این عشق و علاقه ثابت در قیمت ممتاز آن در مقایسه با برنج معمولی دانه بلند منعکس می شود.

برنج فجر رویایی برای آشپزی است

آشپزی با برنج فجر به معنای دانه های سبک، لطیف و جدا است.

دلیلش این است که ما دانه های خود را با دقت آسیاب می کنیم و دانه های شکسته را که در غیر این صورت نشاسته آزاد می کنند و باعث چسبندگی برنج می شوند را رد می کنیم. به طور منحصربفردی، دانه برنج فجر بیش از دو برابر طول خشک خود در طول پخت و پز افزایش می یابد. بر خلاف سایر انواع برنج، دانه‌ها فقط درازا منبسط می‌شوند و در نتیجه دانه‌ها ویژگی بلند و باریک خود را هنگام پخت حفظ می‌کنند.

برنج فجر بسیار همه کاره

بافت باز برنج فجر به دانه اجازه می‌دهد تا طعم‌های دیگر را جذب کند و آن را به یک طرف عالی برای بسیاری از دستور العمل‌ها تبدیل می‌کند.

برنج فجر پاسخگو است

ما خود را “برنج فجر” می دانیم و از همان ابتدا به طور خستگی ناپذیری تلاش کرده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که افسانه برنج فجر خالص همچنان به شکوفایی ادامه می دهد. ما یک سیاست “بازی منصفانه” را اتخاذ می کنیم و با جوامع کشاورزی منطقه در حال رشد برنج فجر کار می کنیم. این یک رابطه منحصر به فرد است. ما از کشاورزی سنتی با مشاوره رشد رایگان از طریق FACE – سلول مشاوره کشاورزان ما حمایت می کنیم و بذر برنج فجر را بدون سود در اختیار کشاورزان قرار می دهیم.

برنج فجر – افسانه زنده است

برای بیش از ۵۰ سال، ما متعهد به حفظ این برنج افسانه ای بوده ایم. کشاورزان امروزه هنوز برنج فجر را با استفاده از روش های پرورش این غله گرانبها که از نسلی به نسل دیگر منتقل شده است، پرورش می دهند. خریداران با تجربه ما فقط یک فکر دارند – خرید بهترین برنج فجر بدون در نظر گرفتن قیمت. برای کسانی که آن را پرورش می دهند به همان اندازه ارزشمند است که برای کسانی که با آن آشپزی می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *